Begagnad bok
2012-01-26
Helen MacInnes
Agent In Place
16 kr
Fontana. 1981. Pocket. Mycket gott skick.
Böcker från kvalitetsantikvariskt
Tranås
Mer info
Begagnad bok
2012-01-25
MacInnes Helen
Uppdrag terror
25 kr
Vår bok (Norstedts/AWE/Gebers). 1984. Inbunden. Vinröd kartong + sk.omsl. 21x14cm. 375 gram. Mycket gott skick. Det är inte vilken jo..
Böcker från Galleri 55 AB Konst & antik
Gunnebo (Antikvariat / Bokhandel)
Mer info
Begagnad bok
2012-01-24
HELEN MacINNES
The Salzburg Connection
65 kr
Harcourt & Brace, N Y. första uppl. 1968. Inbunden. Mycket gott skick. Skyddsomslag finns i mycket gott skick.
Böcker från Billdals
Billdal
Mer info
Begagnad bokISBN: 911742061X
2012-01-23
MacInnes Helen 2st
Uppdrag i Venedig+ Uppdrag i Bretagne
49 kr
2 st Norstedts pocket 1974 till rabattporto 35.Thrillers Vill du ha endera, fråga! 1)bra skick 373s. Fenner anar inte att han redan ..
Böcker från Galleri 55 AB Konst & antik
Gunnebo (Antikvariat / Bokhandel)
Mer info
Begagnad bok
2012-01-20
Helen MacInnes
Prelude to terror
79 kr
Harcourt Brace Jovanovich. första uppl. 1978. Inbunden. Mycket gott skick. Skyddsomslag finns i mycket gott skick.
Böcker från Billdals
Billdal
Mer info
Förlagsny bokISBN: 9117420814
2012-01-16
Helen MacInnes
Uppdrag i Rom
45 kr
Norstedts. 1974. 322 s. Häftad. Nyskick. -- Bill Lammiter försöker vinna tillbaka sin flicka Eleanor, men hon tycks förlorad i en pas..
Böcker från Boklådan VoxOrange
stockholm
Mer info
Förlagsny bokISBN: 9117420415
2012-01-16
Helen MacInnes
Uppdrag i Bern
45 kr
Norstedts. 1974. 269 s. Häftad. Nyskick. -- Det tog inte lång stund för Max Meyer att förmå Bill Denning att radikalt ändra sina plan..
Böcker från Boklådan VoxOrange
stockholm
Mer info
Begagnad bok
2012-01-14
MacInnes, Helen
Uppdrag i Bretagne
40 kr
Stockholm: Vingförlaget, 1959. Inbunden. 19x12 cm. 322 sid. Originaltitel: Assignment in Brittany, översättning Margaretha Odelberg o..
Böcker från Solsidans antikvariat
VÄXJÖ (Antikvariat / Bokhandel)
Mer info
Begagnad bokISBN: 9117420717
Helen MacInnes
Uppdrag i Aten
24 kr
Norstedts. 1974. 441 s. Pocket. Hyfsat skick. Boken är snedläst och omslaget är lite slitet.
Böcker från Mimmi Ljungby
Lagan
Mer info
Begagnad bok
MacInnes, Helen
Uppdrag i Bern
85 kr
Bokklubben Vår Bok. 1962. 256 s. Inbunden. Klotband med inlagan upp och ner.. 21x13,5cm. 367 gram. Sned rygg och lite slitet i hörnen..
Böcker från Läslusten
Töreboda
Mer info
Begagnad bok
MacInnes Helen
Uppdrag i Salzburg
24 kr
P.A. Norstedt. 1971. 282 s. Inbunden. Kartonnage. 20,8x13cm. 400 gram. Nyskick. Skyddsomslag finns i dåligt skick. Omslaget trasigt p..
Böcker från Lillemor
Karlstad
Mer info